TEMATİK İNGİLİZCE 3- TRANSPORTATION

Yazan: Suat Gürcan, Rıdvan Gürbüz, Eda Bağcı, Büşra Arslan, Gülşah Coşkun Yaşar
Seslendiren: Audra Parker, Hakan Coşar
Tanıtım:

İngilizce öğrenirken ya da yurt dışına çıkarken ihtiyacınız olan tüm kelimeleri, kalıpları, günlük diyalogları ve senaryoları içeren “Tematik İngilizce” projemiz toplamda 10 bölümden oluşmaktadır. Bu üniteler özellikle yurt dışına çıkacak birisinin sırasıyla ve tema tema karşılaşacağı senaryoları dikkate alarak hazırlanmıştır.

Yurt dışı seyahatlerimizde gideceğimiz ülkeye ulaşıp havaalanından çıktıktan sonra genellikle ilk işimiz kalacağımız yere gitmektir. Eğer tanıdığınız birisi sizi almazsa kalacağınız yere metro, taksi, otobüs gibi ulaşım araçlarını kullanarak gitmeye çalışırsınız. Ya da otelinize ulaştıktan sonra gezeceğiniz şehirde gitmek istediğiniz yerlere daha hızlı ve kolay ulaşmak için ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz. İşte bu bölümde genel anlamda “ulaşım” konusuna dair sıklıkla kullandığımız ifadeleri ve kalıpları öğreneceğiz.   
Her bölüm,  6 alt bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler;
Let’s Get Ready 
Let’s Get Familiar
Let’s Practice
Let’s Use
Let’s Translate
Let’s Pronounce
 
Tematik İngilizce bölümlerimizin İngilizce öğrenme yolculuğunuzda, özellikle yurt dışına çıkmadan önce ve yurt dışında sizlere faydalı bir kılavuz olmasını diliyoruz. Çalışmalarınızda başarılar! 


See what’s new

Bize Ulaşın