TEMATİK İNGİLİZCE 9- BUSINESS MEETINGS & E-MAIL FORMATS

Yazan: Suat Gürcan, Rıdvan Gürbüz, Eda Bağcı, Büşra Arslan, Gülşah Coşkun Yaşar
Seslendiren: Audra Parker, Hakan Coşar
Tanıtım:

İngilizce öğrenirken ya da yurt dışına çıkarken ihtiyacınız olan tüm kelimeleri, kalıpları, günlük diyalogları ve senaryoları içeren “Tematik İngilizce” projemiz toplamda 10 bölümden oluşmaktadır. Bu üniteler özellikle yurt dışına çıkacak birisinin sırasıyla ve tema tema karşılaşacağı senaryoları dikkate alarak hazırlanmıştır.
Yurt dışı seyahatlerimizin yanında en önemli konulardan birisi de “iş görüşmeleri, toplantılar ve       e-mail yoluyla kurulan bağlantılardır”. Bazen sadece doğru iletişim kuramamaktan dolayı iş hacimlerimizi büyütemeyebiliyoruz ya da karşı tarafa kendimizi doğru bir şekilde anlatamıyoruz. Hatta anlamadığımız ya da aktaramadığımız bir kelime nedeniyle önemli derecede kar elde edebileceğimiz  bir işi alamayabiliyoruz ya da zarar edebiliyoruz. İşte bu nedenlerle bu bölüm gerçekten oldukça önemli.   
Her bölüm,  6 alt bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler;
Let’s Get Ready 
Let’s Get Familiar
Let’s Practice
Let’s Use
Let’s Translate
Let’s Pronounce
 
Tematik İngilizce bölümlerimizin İngilizce öğrenme yolculuğunuzda, özellikle yurt dışına çıkmadan önce ve yurt dışında sizlere faydalı bir kılavuz olmasını diliyoruz. Çalışmalarınızda başarılar! 


See what’s new

Bize Ulaşın